Αρχική ΔΗΜΗΤΡΑ Α.Ε. Δήμητρα Ευξεινούπολης: ανανέωσαν Κρανάς και Φαράντος! ΔΗΜΗΤΡΑ Α.Ε. Δήμητρα Ευξεινούπολης: ανανέωσαν Κρανάς και Φαράντος! 3 Αυγούστου 2021 594 0 FacebookTwitterPinterestWhatsApp Η διοίκηση της Α.Ε. ΔΗΜΗΤΡΑΣ Ευξεινούπολης, ανακοινώνει την ανανέωση της συνεργασίας της με τους ποδοσφαιριστές Κώστα Κρανά και Σάββα Φαράντο. Τους ευχόμαστε και φέτος να είναι γεροί και να χαρούν πολλές ακόμη επιτυχίες με το σύλλογό μας! ΠΑΡΟΜΟΙΑ ΑΡΘΡΑΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΑΠΟ ΤΟΝ ΔΗΜΙΟΥΡΓΟ ΔΗΜΗΤΡΑ Α.Ε. Θρησκευτική Πανήγυρις στην Ευξεινούπολη από την ομάδα Δήμητρα Α.Ε. ΔΗΜΗΤΡΑ Α.Ε. Γ’ Εθνική: «Υπέταξε» τον Ατρόμητο Παλαμά η Δήμητρα Ευξεινούπολης ΔΗΜΗΤΡΑ Α.Ε. Με γκολ του Καρρά η Δήμητρα 1-0 τον Αμβρυσσέα. ΑΦΗΣΤΕ ΜΙΑ ΑΠΑΝΤΗΣΗ Ακύρωση απάντησης εισάγετε το σχόλιό σας! παρακαλώ εισάγετε το όνομά σας εδώ έχετε εισάγει εσφαλμένη διεύθυνση ηλεκτρονικού ταχυδρομείου! παρακαλώ εισάγετε εδώ την ηλεκτρονική σας διεύθυνση αποθηκεύστε το όνομα, το ηλεκτρονικό ταχυδρομείο και τον ιστότοπό μου σε αυτό το πρόγραμμα περιήγησης για την επόμενη φορά που θα σχολιάσω. Τελευταία νέα Συγχαρητήρια μήνυμα Γυμνασίου – Λ.Τ. Ευξεινούπολης. 26 Ιουλίου 2024 Χρ. Τριαντόπουλος: Στην πυρκαγιά της Μαγνησίας του 2023 ενεργοποιήθηκε και υλοποιήθηκε... 26 Ιουλίου 2024 Επιτυχίες του Γυμνασίου Λ.Τ. Ευξεινούπολης. 26 Ιουλίου 2024 Δήλωση του Δημάρχου Αλμυρού Δημήτρη Εσερίδη για την ανακοίνωση των βάσεων... 26 Ιουλίου 2024