Αρχική ΣΧΟΛΕΙΑ ΕΠΑΛ Αλμυρού: Δήμος Δημήτριος του Χρήστου και της Ευγενίας-18210 μόρια… ΣΧΟΛΕΙΑ ΕΠΑΛ Αλμυρού: Δήμος Δημήτριος του Χρήστου και της Ευγενίας-18210 μόρια… 9 Ιουλίου 2021 1222 0 FacebookTwitterPinterestWhatsApp Από το ΕΠΑΛ Αλμυρού ο Δήμος Δημήτριος του Χρήστου και της Ευγενίας έφτασε στον Τομέα με 18210 μόρια και στην κοινή ομάδα με 17090. Συγχαρητήρια στον Δημήτριο, πάντα επιτυχίες και καλή σταδιοδρομία του ευχόμαστε!!! ΠΑΡΟΜΟΙΑ ΑΡΘΡΑΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΑΠΟ ΤΟΝ ΔΗΜΙΟΥΡΓΟ ΣΧΟΛΕΙΑ Το 2ο Γυμνάσιο Αλμυρού στην Ισλανδία με πρόγραμμα Erasmus+. ΣΧΟΛΕΙΑ Έναρξη υποβολής αιτήσεων μέσω ΕΣΠΑ για δωρεάν εγγραφή ή επανεγγραφή μέσω ΕΣΠΑ και φοίτηση σε παιδικό & βρεφονηπιακό σταθμό. ΣΧΟΛΕΙΑ Ξεκινούν οι αιτήσεις μέσω ΕΣΠΑ για δωρεάν φοίτηση σε παιδικούς και βρεφονηπιακούς σταθμούς. ΑΦΗΣΤΕ ΜΙΑ ΑΠΑΝΤΗΣΗ Ακύρωση απάντησης εισάγετε το σχόλιό σας! παρακαλώ εισάγετε το όνομά σας εδώ έχετε εισάγει εσφαλμένη διεύθυνση ηλεκτρονικού ταχυδρομείου! παρακαλώ εισάγετε εδώ την ηλεκτρονική σας διεύθυνση αποθηκεύστε το όνομα, το ηλεκτρονικό ταχυδρομείο και τον ιστότοπό μου σε αυτό το πρόγραμμα περιήγησης για την επόμενη φορά που θα σχολιάσω. Τελευταία νέα Συγχαρητήρια μήνυμα Γυμνασίου – Λ.Τ. Ευξεινούπολης. 26 Ιουλίου 2024 Χρ. Τριαντόπουλος: Στην πυρκαγιά της Μαγνησίας του 2023 ενεργοποιήθηκε και υλοποιήθηκε... 26 Ιουλίου 2024 Επιτυχίες του Γυμνασίου Λ.Τ. Ευξεινούπολης. 26 Ιουλίου 2024 Δήλωση του Δημάρχου Αλμυρού Δημήτρη Εσερίδη για την ανακοίνωση των βάσεων... 26 Ιουλίου 2024