Αρχική Περιφέρεια Θεσσαλίας Υποψήφια περιφερειακός σύμβουλος με τον συνδυασμό “συμμαχία υπέρ των πολιτών” η Ελένη... Περιφέρεια Θεσσαλίας Υποψήφια περιφερειακός σύμβουλος με τον συνδυασμό “συμμαχία υπέρ των πολιτών” η Ελένη Καραγιάννη – Κυρίτση. 21 Σεπτεμβρίου 2023 2557 0 FacebookTwitterPinterestWhatsApp ΠΑΡΟΜΟΙΑ ΑΡΘΡΑΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΑΠΟ ΤΟΝ ΔΗΜΙΟΥΡΓΟ Περιφέρεια Θεσσαλίας Κλείνουν μέχρι την Παρασκευή τα σφαγεία της Θεσσαλίας. Δημαρχείο Συνάντηση με τον Περιφερειάρχη Θεσσαλίας Δημήτρη Κουρέτα είχε ο Δήμαρχος Αλμυρού Δημήτρης Εσερίδης, στην έδρα της Περιφέρειας στη Λάρισα. Περιφέρεια Θεσσαλίας Αλμυρός: ξεκινούν παρεμβάσεις αποκατάστασης στη γέφυρα Ξηριά. ΑΦΗΣΤΕ ΜΙΑ ΑΠΑΝΤΗΣΗ Ακύρωση απάντησης εισάγετε το σχόλιό σας! παρακαλώ εισάγετε το όνομά σας εδώ έχετε εισάγει εσφαλμένη διεύθυνση ηλεκτρονικού ταχυδρομείου! παρακαλώ εισάγετε εδώ την ηλεκτρονική σας διεύθυνση αποθηκεύστε το όνομα, το ηλεκτρονικό ταχυδρομείο και τον ιστότοπό μου σε αυτό το πρόγραμμα περιήγησης για την επόμενη φορά που θα σχολιάσω. Τελευταία νέα Συγχαρητήρια μήνυμα Γυμνασίου – Λ.Τ. Ευξεινούπολης. 26 Ιουλίου 2024 Χρ. Τριαντόπουλος: Στην πυρκαγιά της Μαγνησίας του 2023 ενεργοποιήθηκε και υλοποιήθηκε... 26 Ιουλίου 2024 Επιτυχίες του Γυμνασίου Λ.Τ. Ευξεινούπολης. 26 Ιουλίου 2024 Δήλωση του Δημάρχου Αλμυρού Δημήτρη Εσερίδη για την ανακοίνωση των βάσεων... 26 Ιουλίου 2024