Αρχική Παζάρι Αλμυρού Ψησταριά “Σαμαράς”- Θα μας βρείτε στο Παζάρι του Αλμυρού. Παζάρι Αλμυρού Ψησταριά “Σαμαράς”- Θα μας βρείτε στο Παζάρι του Αλμυρού. 12 Αυγούστου 2022 1160 0 FacebookTwitterPinterestWhatsApp Μετά από δύο χρόνια απουσίας,λόγω πανδημίας, σας περιμένουμε στην Ψησταριά “Σαμαράς”, με φρέσκα,ντόπια κρέατα και πεντανόστιμες λιχουδιές. Είμαστε κοντά σας πάνω από 20 χρόνια θα μας βρείτε δίπλα στο λούνα πάρκ..Σας περιμένουμε και απόψε… ΑΦΗΣΤΕ ΜΙΑ ΑΠΑΝΤΗΣΗ Ακύρωση απάντησης εισάγετε το σχόλιό σας! παρακαλώ εισάγετε το όνομά σας εδώ έχετε εισάγει εσφαλμένη διεύθυνση ηλεκτρονικού ταχυδρομείου! παρακαλώ εισάγετε εδώ την ηλεκτρονική σας διεύθυνση αποθηκεύστε το όνομα, το ηλεκτρονικό ταχυδρομείο και τον ιστότοπό μου σε αυτό το πρόγραμμα περιήγησης για την επόμενη φορά που θα σχολιάσω. Τελευταία νέα Συγχαρητήρια μήνυμα Γυμνασίου – Λ.Τ. Ευξεινούπολης. 26 Ιουλίου 2024 Χρ. Τριαντόπουλος: Στην πυρκαγιά της Μαγνησίας του 2023 ενεργοποιήθηκε και υλοποιήθηκε... 26 Ιουλίου 2024 Επιτυχίες του Γυμνασίου Λ.Τ. Ευξεινούπολης. 26 Ιουλίου 2024 Δήλωση του Δημάρχου Αλμυρού Δημήτρη Εσερίδη για την ανακοίνωση των βάσεων... 26 Ιουλίου 2024