Αρχική κοινωνικά Καρπούζια Δήμου-όπως λέμε καρπούζι από τον τόπο σου! Τώρα και DELIVERY!!! κοινωνικά Καρπούζια Δήμου-όπως λέμε καρπούζι από τον τόπο σου! Τώρα και DELIVERY!!! 2 Ιουλίου 2022 920 0 FacebookTwitterPinterestWhatsApp Το αγαπημένο φρούτο το καλοκαιριού, τώρα μπορείτε να το παραγγείλετε και σε ελάχιστα λεπτά να βρίσκετε στα χέρια σας. Διαθέσιμο στις παρακάτω περιοχές: ΑΛΜΥΡΟ-ΕΥΞΕΙΝΟΥΠΟΛΗ-ΠΛΑΤΑΝΟ ΚΑΙ ΚΡΟΚΙΟ. Πάρτε τηλέφωνο τώρα-παραγγελίες ΟΛΗ ΤΗΝ ΗΜΕΡΑ. Τηλέφωνο: 6909 713 262 ΠΑΡΟΜΟΙΑ ΑΡΘΡΑΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΑΠΟ ΤΟΝ ΔΗΜΙΟΥΡΓΟ κοινωνικά Διεθνές πρωτάθλημα KYOKUSHIDO στην Λάρισα. κοινωνικά ΗΜΕΡΑ ΜΝΗΜΗΣ ΓΙΑ ΤΗ ΓΕΝΟΚΤΟΝΙΑ ΤΩΝ ΕΛΛΗΝΩΝ ΤΟΥ ΠΟΝΤΟΥ. κοινωνικά Ολική έκλειψη ηλίου σήμερα – Πού θα είναι ορατή, πώς θα την παρακολουθήσετε. ΑΦΗΣΤΕ ΜΙΑ ΑΠΑΝΤΗΣΗ Ακύρωση απάντησης εισάγετε το σχόλιό σας! παρακαλώ εισάγετε το όνομά σας εδώ έχετε εισάγει εσφαλμένη διεύθυνση ηλεκτρονικού ταχυδρομείου! παρακαλώ εισάγετε εδώ την ηλεκτρονική σας διεύθυνση αποθηκεύστε το όνομα, το ηλεκτρονικό ταχυδρομείο και τον ιστότοπό μου σε αυτό το πρόγραμμα περιήγησης για την επόμενη φορά που θα σχολιάσω. Τελευταία νέα Συγχαρητήρια μήνυμα Γυμνασίου – Λ.Τ. Ευξεινούπολης. 26 Ιουλίου 2024 Χρ. Τριαντόπουλος: Στην πυρκαγιά της Μαγνησίας του 2023 ενεργοποιήθηκε και υλοποιήθηκε... 26 Ιουλίου 2024 Επιτυχίες του Γυμνασίου Λ.Τ. Ευξεινούπολης. 26 Ιουλίου 2024 Δήλωση του Δημάρχου Αλμυρού Δημήτρη Εσερίδη για την ανακοίνωση των βάσεων... 26 Ιουλίου 2024