Συνολικά 8 συνδυασμοί με 148 υποψήφιους διεκδικούν την ψήφο των πολιτών της Μαγνησίας στις περιφερειακές εκλογές. Οι συνδυασμοί και οι υποψήφιοι είναι οι εξής:

Α’ ΣΥΝΔΥΑΣΜΟΣ: «ΘΕΣΣΑΛΙΑ ΠΡΑΣΙΝΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ» 
ΑΚΡΙΒΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ (ΣΟΥΛΗΣ), ΥΠΟΨΗΦΙΟΣ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΡΧΗΣ.
ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ (ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΚΗ ΕΝΟΤΗΤΑ) ΜΑΓΝΗΣΙΑΣ ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΚΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ: 1 ΒΟΥΚΙΑ ΖΩΗ, 2 ΒΟΥΛΓΑΡΗ ΕΙΡΗΝΗ-ΧΡΥΣΟΒΑΛΑΝΤΟΥ, 3 ΓΕΩΡΓΑΛΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ, 4 ΓΙΑΤΣΙΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ, 5 ΖΙΩΓΑ ΔΕΣΠΟΙΝΑ, 6 ΖΙΩΓΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ, 7 ΚΑΡΒΕΛΗ ΙΩΑΝΝΑ, 8 ΜΑΛΑΝΔΡΙΝΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ, 9 ΜΟΝΟΓΕΝΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ, 10 ΜΠΑΓΑΝΑΣ ΘΩΜΑΣ, 11 ΠΕΤΣΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ, 12 ΤΣΟΥΜΠΕΚΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ, 13 ΦΟΥΤΣΟΓΛΟΥ ΚΥΡΙΑΚΗ, 14 ΦΥΣΕΚΗ ΣΟΦΙΑ.
ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ (ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΚΗ ΕΝΟΤΗΤΑ) ΣΠΟΡΑΔΩΝ: 1 ΓΚΑΝΑΤΣΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ.

Β’ ΣΥΝΔΥΑΣΜΟΣ: «ΛΑΪΚΗ ΣΥΣΠΕΙΡΩΣΗ ΘΕΣΣΑΛΙΑΣ»
ΤΣΙΑΠΛΕΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ, ΥΠΟΨΗΦΙΟΣ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΡΧΗΣ.
ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ (ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΚΗ ΕΝΟΤΗΤΑ) ΜΑΓΝΗΣΙΑΣ ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΚΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ: 1. ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΥ – ΕΥΘΥΜΙΟΥ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ, 2. ΒΟΓΙΑΤΖΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ, 3. ΓΚΑΤΖΗ ΔΡΟΣΙΝΗ, 4. ΚΑΡΑΦΕΡΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ, 5. ΚΑΡΥΔΑΚΗ ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ (ΕΥΗ), 6. ΚΟΥΡΑΒΕΛΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ, 7. ΚΟΥΤΣΙΝΑΡΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ, 8. ΛΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ, 9. ΜΑΜΟΥΧΑ ΜΑΡΙΑ, 10. ΜΟΛΟΧΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ, 11. ΝΑΝΟΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ, 12. ΠΛΑΓΕΡΑ – ΠΑΝΑΓΙΩΤΑΚΗ ΜΑΡΙΑ, 13. ΡΟΥΣΗ – ΚΩΤΗ ΑΓΟΡΗ (ΡΙΤΣΑ), 14. ΡΟΥΣΣΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ, 15. ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ, 16. ΣΤΕΡΓΙΟΠΟΥΛΟΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ, 17. ΣΤΕΡΓΙΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ (ΠΕΝΥ), 18. ΤΡΟΥΛΛΙΝΟΥ ΑΙΜΙΛΙΑ, 19. ΤΣΙΩΝΑΣ ΜΙΧΑΗΛ, 20. ΧΑΡΜΑΝΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ.
ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ (ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΚΗ ΕΝΟΤΗΤΑ) ΣΠΟΡΑΔΩΝ: 1. ΓΟΥΛΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ, 2. ΔΕΛΑΚΟΥΒΙΑ – ΚΟΥΡΚΟΥΜΠΑ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ.

Γ’ ΣΥΝΔΥΑΣΜΟΣ: «ΑΡΙΣΤΕΡΗ ΠΑΡΕΜΒΑΣΗ ΣΤΗ ΘΕΣΣΑΛΙΑ» 
ΝΤΟΥΡΟΣ ΕΥΣΤΑΘΙΟΣ, ΥΠΟΨΗΦΙΟΣ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΡΧΗΣ.
ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ (ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΚΗ ΕΝΟΤΗΤΑ) ΜΑΓΝΗΣΙΑΣ ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΚΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ: 1. ΕΥΑΓΓΕΛΑΚΟΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ, 2. ΚΑΤΣΙΑΜΠΟΥΡΑ ΑΣΠΑΣΙΑ (ΣΟΥΛΑ), 3. ΚΟΤΙΝΟΠΟΥΛΟΣ ΑΡΓΥΡΙΟΣ, 4. ΛΑΣΚΟΥ ΕΛΕΝΗ, 5. ΜΟΛΟΧΑΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ, 6. ΝΙΤΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ, 7. ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ ΑΡΙΣΤΕΙΔΗΣ, 8. ΠΑΠΑΕΥΣΤΑΘΙΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΣ, 9. ΠΑΠΑΘΑΝΑΣΙΟΥ ΑΡΓΥΡΙΟΣ, 10. ΠΑΠΑΠΑΝΑΓΙΩΤΟΥ ΜΑΡΙΑ, 11. ΣΕΒΑΣΤΙΔΟΥ ΟΛΓΑ, 12. ΤΥΜΠΑΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ, 13. ΧΑΡΟΝΤΑΚΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ, 14. ΧΑΤΖΗΓΙΑΝΝΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ (ΠΕΥΚΙΩΤΗΣ), 15. ΧΑΤΖΗΝΙΚΟΛΑΟΥ ΜΑΡΙΑ, 16. ΧΗΡΑ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ, 17. ΧΡΥΣΟΧΟΥ ΘΕΟΠΟΥΛΑ (ΠΩΛΙΝΑ).
ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ (ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΚΗ ΕΝΟΤΗΤΑ) ΣΠΟΡΑΔΩΝ: 1. ΣΑΡΙΠΑΝΙΔΟΥ ΑΝΤΙΓΟΝΗ.

Δ’ ΣΥΝΔΥΑΣΜΟΣ: «ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΑΥΓΗ ΓΙΑ ΤΗ ΘΕΣΣΑΛΙΑ» 
ΜΠΙΛΛΗ-ΤΣΙΤΣΕ ΜΑΡΙΑ, ΥΠΟΨΗΦΙΑ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΡΧΗΣ.
ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ (ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΚΗ ΕΝΟΤΗΤΑ) ΜΑΓΝΗΣΙΑΣ ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΚΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ: 1. ΑΠΕΡΓΗ ΜΑΡΙΑ – ΑΡΕΤΗ, 2. ΑΡΕΘΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ, 3. ΒΛΑΧΑΚΗ ΜΑΡΙΑ, 4. ΚΑΛΟΥΤΣΑΣ ΑΡΤΕΜΙΟΣ, 5. ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗ ΕΛΕΝΗ, 6. ΚΟΥΤΣΕΡΗ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ, 7. ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑΚΗΣ ΣΤΑΜΑΤΙΟΣ, 8. ΜΠΕΝΟΥ ΑΝΘΟΥΛΑ-ΕΙΡΗΝΗ, 9. ΜΠΙΣΔΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ, 10. ΝΙΚΟΠΟΥΛΟΥ ΧΑΡΙΚΛΕΙΑ, 11. ΠΑΠΑΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΙΦΙΓΕΝΕΙΑ, 12. ΠΑΠΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ, 13. ΠΕΤΡΟΥΛΙΑΣ ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΣ, 14. ΠΡΑΣΣΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ, 15. ΣΥΡΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ, 16. ΣΥΡΤΑΔΙΩΤΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ, 17. ΤΕΝΤΑ ΑΘΑΝΑΣΙΑ, 18. ΤΣΙΚΡΙΚΑ ΚΑΛΛΙΟΠΗ.
ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ (ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΚΗ ΕΝΟΤΗΤΑ) ΣΠΟΡΑΔΩΝ: 1. ΚΩΣΤΟΠΟΥΛΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ, 2. ΜΑΣΤΡΟΠΕΡΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ.

Ε’ ΣΥΝΔΥΑΣΜΟΣ: «ΑΝΥΠΟΤΑΚΤΗ ΘΕΣΣΑΛΙΑ»
ΔΕΛΗΜΗΤΡΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ, ΥΠΟΨΗΦΙΟΣ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΡΧΗΣ.
ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ (ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΚΗ ΕΝΟΤΗΤΑ) ΜΑΓΝΗΣΙΑΣ ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΚΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ: 1. ΑΛΜΠΑΝΗ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ (ΤΑΣΟΥΛΑ), 2. ΒΑΛΑΜΟΥΤΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ, 3. ΓΙΑΝΚΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ, 4. ΚΟΥΝΑΤΙΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ, 5. ΜΠΑΛΛΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ, 6. ΜΠΕΦΑΝΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ – ΟΡΕΣΤΗΣ, 7. ΝΕΟΦΩΤΙΣΤΟΥ – ΣΑΝΑΚΙΔΗ ΜΑΡΙΑ, 8. ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ ΜΑΡΙΑ – ΠΟΥΛΧΕΡΙΑ (ΜΑΡΟΥΣΚΑ), 9. ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ ΒΑΛΣΑΜΗ (ΒΑΛΜΗ), 10. ΠΑΧΙΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ, 11. ΣΟΥΓΓΑΡΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ, 12. ΣΤΕΦΑΝΙΔΟΥ ΦΑΙΔΡΑ, 13. ΨΑΘΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ – ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ.
ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ (ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΚΗ ΕΝΟΤΗΤΑ) ΣΠΟΡΑΔΩΝ: 1. ΠΕΡΙΣΣΗΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ.

ΣΤ’ ΣΥΝΔΥΑΣΜΟΣ: «ΠΡΩΤΟΒΟΥΛΙΑ» 
ΚΟΥΡΕΤΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ, ΥΠΟΨΗΦΙΟΣ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΡΧΗΣ.
ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ (ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΚΗ ΕΝΟΤΗΤΑ) ΜΑΓΝΗΣΙΑΣ ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΚΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ: 1. ΔΟΓΚΑΚΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ, 2. ΚΑΒΟΥΡΑΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ (ΑΓΓΕΛΟΣ), 3. ΚΑΛΥΒΙΩΤΗΣ ΑΧΙΛΛΕΥΣ, 4. ΚΙΤΣΟΣ ΚΩΣΤΑΝΤΙΝΟΣ, 5. ΚΡΟΤΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ, 6. ΚΩΣΤΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ, 7. ΜΑΡΕΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ, 8. ΞΥΝΟΣ ΧΡΥΣΟΒΑΛΑΝΤΗΣ, 9. ΡΑΜΠΟΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ, 10. ΤΣΑΓΚΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ, 11. ΤΣΙΑΚΟΥ ΕΙΡΗΝΗ, 12. ΧΑΛΚΙΑ ΕΥΦΡΟΣΥΝΗ (ΦΡΟΣΩ ΕΦΗ), 13. ΨΑΧΟΥΛΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ.
ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ (ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΚΗ ΕΝΟΤΗΤΑ) ΣΠΟΡΑΔΩΝ: 1. ΘΕΟΔΩΡΟΥ ΙΩΑΝΝΗΣ, 2. ΛΑΡΥΓΓΑΚΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ.

Ζ’ ΣΥΝΔΥΑΣΜΟΣ: «ΣΥΜΜΑΧΙΑ ΥΠΕΡ ΤΩΝ ΠΟΛΙΤΩΝ» 
ΑΓΟΡΑΣΤΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ, ΥΠΟΨΗΦΙΟΣ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΡΧΗΣ
ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ (ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΚΗ ΕΝΟΤΗΤΑ) ΜΑΓΝΗΣΙΑΣ ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΚΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ: 1. ΖΙΓΓΙΡΙΔΗΣ ΕΥΘΥΜΙΟΣ, 2. ΖΟΥΖΟΥΛΑ ΝΙΚΟΛΕΤΑ, 3. ΙΓΓΛΕΣΗΣ ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ, 4. ΚΑΜΠΟΥΡΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ, 5. ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗ – ΚΥΡΙΤΣΗ ΕΛΕΝΗ, 6. ΚΙΤΣΙΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ, 7. ΚΟΚΚΑΛΗΣ ΜΑΡΙΟΣ – ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ, 8. ΚΟΛΥΝΔΡΙΝΗ – ΧΑΛΑΣΤΑΡΑ ΔΩΡΟΘΕΑ, 9. ΚΡΗΤΙΚΟΣ ΘΩΜΑΣ, 10. ΜΟΡΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ, 11. ΜΠΕΛΛΟΣ ΠΕΤΡΟΣ, 12. ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ ΕΥΤΕΡΠΗ (ΠΕΠΗ), 13. ΠΑΠΑΔΙΑ ΜΑΡΙΑ, 14. ΠΟΛΥΖΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ, 15. ΣΤΑΜΟΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ (ΑΚΗΣ), 16. ΤΕΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ, 17. ΤΣΙΑΜΗΤΑ ΟΛΓΑ, 18. ΤΣΟΠΟΥΡΙΔΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ, 19. ΦΡΑΤΖΕΖΟΥ – ΔΙΑΝΕΛΛΑΚΗ ΕΛΕΝΗ, 20. ΧΑΛΕΒΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ.
ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ (ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΚΗ ΕΝΟΤΗΤΑ) ΣΠΟΡΑΔΩΝ: 1. ΑΡΚΟΜΑΝΗ – ΝΤΑΚΗ ΑΘΗΝΑ, 2. ΖΛΑΤΟΥΔΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ.

Η’ ΣΥΝΔΥΑΣΜΟΣ: «Η ΘΕΣΣΑΛΙΑ ΣΤΗΝ ΚΑΡΔΙΑ ΜΑΣ» 
ΤΣΙΛΙΜΙΓΚΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ, ΥΠΟΨΗΦΙΟΣ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΡΧΗΣ.
ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ (ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΚΗ ΕΝΟΤΗΤΑ) ΜΑΓΝΗΣΙΑΣ ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΚΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ: 1 ΖΑΓΑΡΗ ΣΟΦΙΑ, 2 ΖΩΓΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ, 3 ΚΑΝΑΒΟΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ, 4 ΚΑΤΣΑΛΗΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ, 5 ΚΑΤΣΟΥΡΑΣ ΣΤΑΥΡΟΣ, 6 ΚΛΕΙΤΣΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ, 7 ΚΟΥΤΣΟΥΚΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ, 8 ΜΠΑΤΖΟΥΚΗ ΚΛΕΟΠΑΤΡΑ, 9 ΠΑΓΩΝΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ, 10 ΠΑΠΑΪΩΑΝΝΟΥ ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΣ, 11 ΠΙΣΣΑΡΙΔΟΥ ΝΙΚΗ, 12 ΣΚΡΙΜΠΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ, 13 ΤΖΙΝΟΠΟΥΛΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ, 14 ΤΟΠΑ ΜΑΡΙΑ, 15 ΤΣΑΓΑΝΟΥ ΧΡΥΣΟΥΛΑ, 16 ΤΣΕΡΚΕΖΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ, 17 ΤΣΟΠΑΝΟΥΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ, 18 ΦΟΡΤΟΥΝΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ, 19 ΧΑΡΑΝΑ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ, 20 ΧΟΥΛΙΑΡΑ ΕΛΕΝΗ.
ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ (ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΚΗ ΕΝΟΤΗΤΑ) ΣΠΟΡΑΔΩΝ: 1 ΓΙΟΛΔΑΣΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ, 2 ΚΑΡΑΜΑΝΛΗ ΑΓΑΠΗ.

ΑΦΗΣΤΕ ΜΙΑ ΑΠΑΝΤΗΣΗ

Please enter your comment!
Please enter your name here