Ο Σύλλογος Δικαστικών Υπαλλήλων Νομού Μαγνησίας μετά την ολοκλήρωση της καταμέτρησης των ψήφων, προχώρησε στην ανάρτηση της σταυροδοσίας για τα αποτελέσματα των κοινοτικών εκλογών  στον Δήμο Αλμυρού.Δείτε αναλυτικά τις σταυροδοσίες των υποψηφίων:

Συνδυασμός Υποψήφιος / Εκλογικό Τμήμα

 

Υποψήφιος / Εκλογικό Τμήμα ΣΥΝΟΛΟ
ΑΛΜΥΡΟΣ – ΕΥΘΥΝΗ ΚΑΙ ΔΗΜΙΟΥΡΓΙΑ 3. ΕΠΙΣΚΟΠΟΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ 621 1.940
6. ΠΑΠΑΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 512
2. ΑΜΔΑΡΗ ΚΑΡΑΚΩΣΤΑ ΓΡΑΜΜΑΤΗ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 463
7. ΠΛΑΤΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 245
4. ΚΑΡΑΒΑΣΙΛΗ ΚΕΡΑΜΙΔΑ ΕΛΕΝΗ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ 180
1. ΑΓΓΕΛΙΔΗΣ ΑΓΓΕΛΟΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ 177
9. ΣΙΟΥΤΗ ΑΓΟΡΙΤΣΑ του ΧΡΗΣΤΟΥ 176
8. ΣΙΑΜΕΤΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ 163
5. ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΥ ΞΑΝΘΟΠΟΥΛΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ του ΕΥΣΤΑΘΙΟΥ 79
10. ΦΛΩΡΟΥΣ ΠΑΠΑΛΕΞΑΝΔΡΗ ΑΝΝΑ του ΦΙΛΙΠΠΟΥ 65
ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΠΡΩΤΟΒΟΥΛΙΑ 4. ΜΑΝΤΖΑΒΙΝΟΣ ΕΥΣΤΑΘΙΟΣ του Γεωργίου 579 1.544
1. ΒΟΓΙΑΤΖΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του Αντωνίου 551
3. ΜΑΓΚΛΑΡΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του Αλεξάνδρου 381
2. ΚΥΡΙΑΖΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του Αθανασίου 198
5. ΜΕΤΑΞΙΩΤΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του Μιχαήλ 163
6. ΜΙΝΤΖΕΛΑ ΕΛΕΝΗ του Νικολάου 118
7. ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΠΟΥΛΟΥΒΑΣΙΛΙΚΗ του Γεωργίου 78
8. ΤΣΑΤΣΟΥ ΚΕΡΑΣΙΑ του Παντελή 74
ΖΩΗ ΑΛΛΑΖΟΥΜΕ 7. ΡΟΥΧΑ ΜΑΡΙΑ του Χρήστου 225 790
2. ΕΚΤΩΡ ΓΑΒΡΙΗΛ του Σταύρου 224
1. ΓΙΑΝΝΙΚΑΡΑ ΕΙΡΗΝΗ του Σπυρίδωνος 168
5. ΛΙΛΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ του Σπυρίδωνος 127
8. ΤΣΙΑΝΤΟΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ του Κωνσταντίνου 103
3. ΚΑΤΟΥΝΙΑ ΦΩΤΕΙΝΗ του Κωνσταντίνου 85
6. ΠΑΣΧΑΛΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του Σωτηρίου 61
4. ΚΥΡΚΟΥ-ΤΣΑΝΤΟΥ ΔΕΣΠΟΙΝΑ του Γεωργίου 57
ΛΑΪΚΗ ΣΥΣΠΕΙΡΩΣΗ ΑΛΜΥΡΟΥ 6. ΚΟΝΤΟΣΤΑΘΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ 196 437
4. ΚΑΡΑΤΣΩΚΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ 195
1. ΑΚΡΙΒΟΣ ΙΑΣΩΝ του ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ 90
2. ΖΕΡΒΑ ΕΛΕΝΗ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 52
7. ΜΕΛΙΣΣΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 42
3. ΚΑΡΑΜΑΡΓΙΟΣ ΜΙΧΑΗΛ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 21
5. ΚΕΠΕΣΙΔΟΥ-ΚΑΡΑΛΙΔΗ ΜΑΡΙΑ του ΙΩΑΝΝΗ 17
8. ΜΠΕΧΛΙΒΑΝΙΔΗ ΓΕΩΡΓΙΑ του ΑΡΙΣΤΕΙΔΗ 13
ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ ΚΙΝΗΣΗ ΕΥΞΕΙΝΟΥΠΟΛΗΣ 11. ΤΕΦΟΓΛΟΥ ΑΝΑΡΓΥΡΟΣ του Γεωργίου 443 666
9. ΠΡΑΤΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του Θεόφιλου 131
1. ΑΜΠΡΑΖΟΓΟΥΛΑ (ΜΠΡΑΖΟΓΟΥΛΑ) ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΑ του Ευαγγέλου 108
6. ΜΙΧΑΛΑΚΟΠΟΥΛΟΥ-ΠΑΣΙΟΥ ΙΩΑΝΝΑ του Κωνσταντίνου 94
5. ΚΑΡΑΓΕΩΡΓΟΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ του Αθανασίου 68
8. ΜΠΟΥΚΟΥΒΑΛΑ-ΚΑΜΠΟΥΡΙΔΟΥ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ του Ιωάννη 66
4. ΚΑΜΑΓΙΑΝΝΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του Δημητρίου 60
2. ΒΑΛΑΜΟΥΤΗΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ του Ιωάννη 57
10. ΣΑΡΡΗ-ΓΡΗΓΟΡΟΠΟΥΛΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑ του Γεωργίου 45
7. ΜΠΑΚΟΛΑΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ του Γεωργίου 38
3. ΖΟΥΚΑ-ΝΙΚΟΓΙΑΝΝΗ ΜΑΡΙΑ του Αθανασίου 15
ΑΛΜΥΡΟΣ – ΕΥΘΥΝΗ ΚΑΙ ΔΗΜΙΟΥΡΓΙΑ 7. ΜΠΟΥΝΤΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ 271 651
6. ΜΗΛΙΩΝΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 175
8. ΜΠΟΥΡΛΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ 126
9. ΠΑΥΛΙΔΗΣ ΚΥΡΙΑΚΟΣ του ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥ 109
1. ΑΡΑΜΠΑΤΖΗ ΧΑΛΕΠΛΗ ΙΩΑΝΝΑ του ΒΑΙΟΥ 85
5. ΚΩΤΟΥΛΑΣ ΛΕΩΝΙΔΑΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ 79
4. ΚΛΕΦΤΑΚΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 73
10. ΣΑΒΒΙΔΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑ του ΟΔΥΣΣΕΑ 62
11. ΧΡΗΣΤΟΥ ΘΕΟΦΑΝΗ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 46
3. ΓΕΩΡΓΙΟΥ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 40
2. ΓΕΡΟΓΙΑΚΟΜΟΥ ΚΑΛΛΕ ΚΑΛΟΜΟΙΡΑ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ 18
ΛΑΪΚΗ ΣΥΣΠΕΙΡΩΣΗ 1. ΚΑΡΑΦΕΡΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 17 36
6. ΠΟΡΦΥΡΙΟΥ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΙΟΡΔΑΝΗ 10
4. ΜΑΜΜΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ του ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ 7
7. ΤΟΠΑΛΙΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΑΝΔΡΕΑ 6
2. ΚΟΥΜΠΟΥΡΑ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ 4
5. ΜΠΑΚΟΛΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥ 4
3. ΚΟΥΤΣΟΓΕΩΡΓΙΟΥ ΕΛΕΝΗ του ΧΡΗΣΤΟΥ 2
ΑΛΜΥΡΟΣ – ΕΥΘΥΝΗ ΚΑΙ ΔΗΜΙΟΥΡΓΙΑ 2. ΙΩΑΝΝΟΥ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ 112 190
4. ΤΣΟΓΚΑΣ ΔΗΜΟΣΘΕΝΗΣ του ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥ 78
3. ΚΑΡΑΖΟΥΠΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΜΙΛΤΙΑΔΗ 47
5. ΧΑΣΙΩΤΟΥ ΕΛΕΝΗ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 19
1. ΓΚΑΜΑΛΕΤΣΟΥ ΠΟΛΥΞΕΝΗ του ΣΠΥΡΙΔΩΝΟΣ 18
ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ ΚΙΝΗΣΗ ΚΡΟΚΙΟΥ 1. ΓΕΩΡΓΟΣΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του Νικολάου 91 160
4. ΞΗΡΟΜΕΡΗΣΙΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του Κωνσταντίνου 59
3. ΛΑΨΑΝΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του Στεργίου 48
6. ΠΙΠΙΝΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ του Παναγιώτη 48
2. ΚΑΚΛΙΑΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ του Ιωάννη 9
7. ΤΣΙΑΝΤΟΥ ΝΙΚΗ του Θεοδώρου 9
5. ΠΑΛΑΣΚΑ ΠΟΛΥΞΕΝΗ του Αριστείδη 3
8. FERARU MIOARA του Ilie 1
ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ ΠΡΩΤΟΒΟΥΛΙΑ ΠΛΑΤΑΝΟΥ 5. ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του Δημητρίου 231 298
1. ΔΕΣΠΟΤΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του Κωνσταντίνου 94
4. ΞΥΔΟΠΟΥΛΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ του Μαργαρίτη 93
2. ΚΑΡΒΟΥΝΑΡΗΣ ΠΑΝΤΑΖΗΣ του Περικλή 40
3. ΚΟΥΡΕΝΤΑ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ του Αθανασίου 33
ΑΛΜΥΡΟΣ – ΕΥΘΥΝΗ ΚΑΙ ΔΗΜΙΟΥΡΓΙΑ 4. ΠΑΤΕΛΟΔΗΜΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΔΗΜΟΥ 156 236
1. ΒΑΡΒΑΡΕΖΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ 87
5. ΠΟΛΥΜΕΡΑΚΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΜΑΡΓΑΡΙΤΗ 68
3. ΠΑΝΤΑΖΗ ΞΑΦΑ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ του ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ 47
2. ΠΑΝΤΑΖΗ ΕΛΕΝΗ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ 16
ΑΝΑΒΡΑ ΝΕΑ ΑΡΧΗ 2. ΚΕΛΑΦΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του Γεωργίου 126 247
7. ΤΣΑΝΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του Δημητρίου 91
4. ΜΠΑΚΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του Ευσταθίου 68
6. ΤΣΑΝΗ ΕΥΜΟΡΦΙΑ του Σεραφείμ 47
1. ΚΑΠΕΛΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του Ευσταθίου 44
3. ΚΥΡΙΑΚΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ του Σωτηρίου 34
5. ΠΑΡΝΟΥ ΕΥΤΕΡΠΗ του Αντωνίου 17
8. ΦΟΥΝΤΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του Κωνσταντίνου 14
ΑΛΜΥΡΟΣ – ΕΥΘΥΝΗ ΚΑΙ ΔΗΜΙΟΥΡΓΙΑ 8. ΤΣΑΝΤΟΥΡΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΕΥΣΤΑΘΙΟΥ 87 245
2. ΚΑΠΕΛΛΟΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ 51
1. ΓΚΛΑΝΤΖΟΥΝΗ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ-ΔΗΜΗΤΡΑ του ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ 49
5. ΚΟΥΤΣΙΜΠΕΛΑΣ ΕΥΣΤΑΘΙΟΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ 46
6. ΜΗΤΡΟΛΙΟΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 27
7. ΤΣΑΝΗΣ ΠΑΝΤΕΛΗΣ του ΣΕΡΑΦΕΙΜ 27
4. ΚΟΥΡΑΒΑΝΑ ΓΕΩΡΓΙΑ του ΣΤΕΡΓΙΟΥ 21
3. ΚΑΤΣΙΚΟΓΙΑΝΝΗ ΣΥΡΟΥ ΕΥΤΥΧΙΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 19
ΣΥΝΕΡΓΑΣΙΑ 3. ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του Κωνσταντίνου 164 211
1.  ΑΛΠΙΤΣΗΣ ΗΛΙΑΣ του Νικολάου 51
6. ΦΥΣΕΚΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του Νικολάου 44
2.  ΖΟΥΠΗ-ΣΤΑΘΗ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ του Ιωάννου 34
5. ΣΑΒΕΛΙΔΗ-ΒΑΛΩΜΕΝΟΥ ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ του Σωκράτη 26
4.  ΜΑΜΟΥΡΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του Νικολάου 11
ΑΧΙΛΛΕΙΟ – ΔΥΝΑΜΙΚΑ ΜΠΡΟΣΤΑ 7. ΡΑΧΙΩΤΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του Δημητρίου 92 244
6. ΜΑΡΚΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του Δημητρίου 84
1. ΑΡΑΠΙΤΣΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του Δημητρίου 44
4.  ΚΑΤΣΙΑΒΡΙΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του Αθανασίου 39
2. ΘΕΟΔΩΡΟΓΙΑΝΝΗ ΟΥΡΑΝΙΑ του Ιωάννη 38
8. ΧΑΣΙΩΤΗΣ ΑΝΑΡΓΥΡΟΣ του Ευαγγέλου 33
3. ΚΑΡΑΜΠΕΛΑ ΔΗΜΗΤΡΑ του Αθανασίου 15
5.  ΛΟΥΖΗ ΝΤΙΑΝΕΛΑ του Νικολάκη 9
ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟ ΚΙΝΗΜΑ ΑΧΙΛΛΕΙΟΥ 2. ΒΑΛΩΜΕΝΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του Ανάργυρου 149 225
3. ΔΡΟΣΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του Αντωνίου 95
5. ΜΑΝΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του Αθανασίου 81
4. ΚΟΥΝΗΣ ΑΝΑΡΓΥΡΟΣ – ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ του Αναστασίου 50
6. ΜΠΟΥΣΙΟΥ ΦΑΝΗ του Δημητρίου 26
1. ΑΡΒΑΝΙΤΗ ΘΕΩΝΗ του Γεωργίου 7
ΛΑΪΚΗ ΣΥΣΠΕΙΡΩΣΗ ΑΛΜΥΡΟΥ 1. ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ του ΘΕΟΔΩΡΟΥ 58 70
5. ΤΣΟΓΚΑ ΓΡΑΜΜΑΤΗ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ 20
3. ΚΑΤΣΙΚΑΒΕΛΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΕΥΣΤΑΘΙΟΥ 18
2. ΚΑΡΑΜΠΑ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ 11
4. ΚΩΣΤΟΜΟΙΡΗΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 4
Ανεξάρτητη Ενωτική Κίνηση Πτελεού 5. ΜΠΟΥΚΟΒΑΛΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του Ηλία 364 961
3. ΜΑΚΡΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του Αριστείδη 305
1. ΓΕΡΟΓΙΑΚΟΜΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ του Γεωργίου 252
2. ΚΑΛΛΕΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του Βασιλείου 225
4. ΜΑΡΙΝΑΚΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του Ιωάννη 135
8. ΧΑΤΖΗΠΛΗΣ ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΣ του Κωνσταντίνου 125
6. ΞΥΝΟΥ ΜΑΡΙΝΑ του Δημητρίου 108
7. ΣΤΟΓΙΑ ΔΗΜΗΤΡΑ του Γεωργίου 43
ΛΑΪΚΗ ΣΥΣΠΕΙΡΩΣΗ ΑΛΜΥΡΟΥ 2. ΚΑΛΑΝΤΖΗ ΓΡΑΜΜΑΤΗ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 32 52
5. ΠΟΛΥΜΕΡΑΚΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ 29
1. ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ ΜΑΡΙΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 8
3. ΜΑΚΡΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΔΗΜΟΣΘΕΝΗ 4
4. ΜΠΟΤΣΗ ΙΩΑΝΝΑ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ 2
Ανεξάρτητοι Δημότες  Σούρπης 5. ΚΩΣΤΟΥΛΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 412 665
2. ΓΚΡΙΝΙΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΤΑΞΙΑΡΧΗ 182
8. ΤΡΙΑΝΤΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 169
6. ΠΑΠΑΝΙΚΟΛΟΠΟΥΛΟΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ 119
7. ΣΩΜΟΥ–ΦΙΛΟΘΟΔΩΡΟΥ ΧΡΙΣΤΙΝΑ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 108
4. ΚΟΥΤΜΑΝΗ ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ 71
3. ΚΑΤΡΑΝΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 49
1. ΓΙΟΒΑΝΟΥ-ΚΕΧΑΓΙΑ ΓΡΑΜΜΑΤΗ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ 42
ΑΛΜΥΡΟΣ – ΕΥΘΥΝΗ ΚΑΙ ΔΗΜΙΟΥΡΓΙΑ 4. ΚΟΥΤΜΑΝΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 173 298
5. ΝΤΟΥΡΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 171
3. ΖΩΤΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ 60
2. ΔΗΜΟΥ ΑΓΓΕΛΙΚΗ-ΞΕΝΙΑ του ΧΡΗΣΤΟΥ 31
6. ΠΛΑΪΝΟΥ ΚΕΧΑΓΙΑ ΒΑΣΙΛΙΚΗ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 30
1. ΓΙΑΝΝΑΚΕΣ ΗΛΙΑΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 12
ΛΑΪΚΗ ΣΥΣΠΕΙΡΩΣΗ ΑΛΜΥΡΟΥ 4. ΚΑΤΣΑΝΟΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ του ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΥ 51 85
1. ΑΡΓΥΡΗ ΑΝΝΑ του ΙΩΑΝΝΗ 28
5. ΝΙΦΟΡΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ 22
3. ΚΑΛΑΝΤΖΗ ΑΣΗΜΙΝΑ του ΕΥΣΤΑΘΙΟΥ 13
6. ΝΤΑΟΠΟΥΛΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ του ΔΗΜΟΣΘΕΝΗ 9
7. ΠΕΡΙΣΤΕΡΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 8
2. ΓΕΛΕΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ 6
Πρωτοβουλία Ευθύνης για τη ζωή στη Μιτζέλα 6. ΞΑΝΘΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του Χρήστου 137 295
3. ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ ΕΥΣΤΑΘΙΟΣ του Μιχαήλ 112
5. ΚΩΤΣΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του Κωνσταντίνου 93
2. ΚΑΛΟΔΗΜΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του Αθανασίου 57
7. ΤΗΓΑΝΟΠΟΥΛΟΥ ΖΩΗ του Σπυρίδωνα 57
1. ΖΙΒΚΟΒΙΤΣ ΛΕΠΟΤΙΝΑ του Μπράνκο 33
4. ΚΑΡΡΑ ΜΕΛΙΝΑ-ΑΘΗΝΑ του Σοφοκλή 21
ΛΑΪΚΗ ΣΥΣΠΕΙΡΩΣΗ ΑΛΜΥΡΟΥ 3. ΚΟΝΤΟΓΙΑΝΝΗ ΓΑΡΥΦΑΛΛΙΑ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 27 42
2. ΕΥΣΤΑΘΙΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ 21
1. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑ-ΕΝΡΙΕΤΤΑ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 9
4. ΝΤΙΤΣΑΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ του ΠΑΡΝΑΣΣΟΥ 9
5. ΣΤΑΡΙΔΗΣ ΓΕΡΑΣΙΜΟΣ του ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥ 7
ΑΛΜΥΡΟΣ – ΕΥΘΥΝΗ ΚΑΙ ΔΗΜΙΟΥΡΓΙΑ 5. ΧΡΙΣΤΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 111 157
1. ΖΟΡΜΠΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΕΥΣΤΑΘΙΟΥ 57
3. ΣΑΜΑΡΑ ΣΩΤΗΡΙΑ του ΧΡΗΣΤΟΥ 40
2. ΚΟΥΜΠΟΥΡΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ 38
4. ΧΟΥΛΙΑΡΑ ΕΥΓΕΝΙΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 15
ΣΥΝΕΡΓΑΣΙΑ ΔΗΜΙΟΥΡΓΙΑ 2. ΜΕΛΕΜΕΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του Δημητρίου 125
1. ΓΟΥΡΓΙΩΤΗ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ του Σπυρίδων 43
5. ΧΟΥΛΙΑΡΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του Χρήστου 40
3. ΧΟΥΛΙΑΡΑ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ του Κωνσταντίνου 15
4. ΧΟΥΛΙΑΡΑ ΚΑΛΛΙΟΠΗ του Μιχαήλ 12
0
4. ΜΠΟΥΧΩΡΗΣ Γεώργιος του Κωνσταντίνου 80
2. ΚΕΚΟΣ Ευάγγελος του Κωνσταντίνου 59
1. ΘΕΟΔΩΡΟΥ Αντώνιος του Δημητρίου 50
3. ΚΩΤΟΥΛΑΣ Λεωνίδας του Ιωάννη 36
1. ΜΑΛΛΙΑΡΟΣ Ευάγγελος του Γεωργίου 86
2. ΣΙΑΝΟΣ Αλέξανδρος του Κωνσταντίνου 69
3. ΣΙΑΝΟΣ Κωνσταντίνος του Αθανασίου 57
4. ΤΣΑΝΤΗΛΑΣ Ιωάννης του Γεωργίου 61
3. ΜΑΜΟΥΡΑΣ Ανδρέας του Αποστόλου 57
1. ΒΑΡΣΟΣ Κωνσταντίνος του Στεργίου 28
2. ΚΑΡΑΦΕΡΗΣ Σταύρος του Κωνσταντίνου 10
3. ΠΛΑΚΙΔΑΣ Ηλίας του Δημητρίου 65
1. ΕΠΙΣΚΟΠΟΣ Κωνσταντίνος του Δημητρίου 60
2. ΝΤΙΝΟΥ Χριστίνα του Ελευθερίου 19
4. ΣΤΕΡΓΙΟΠΟΥΛΟΣ Κωνσταντίνος του Ιωάννου 8
2. ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ Γρηγόριος του Θεμιστοκλή 126
1. ΚΑΡΒΟΥΝΑΡΗΣ Νικόλαος του Γεωργίου 56
1. ΧΟΥΛΙΑΡΑΣ Ευάγγελος του Κωνσταντίνου 37
2. ΠΑΝΤΑΖΗΣ Πανταζής του Κωνσταντίνου 98
1. ΚΑΡΑΓΕΩΡΓΟΠΟΥΛΟΣ Χρήστος του Κωνσταντίνου 53
3. ΤΣΙΠΕΡΛΗΣ Κωνσταντίνος του Αποστόλου 41

ΑΦΗΣΤΕ ΜΙΑ ΑΠΑΝΤΗΣΗ

Please enter your comment!
Please enter your name here